Rebelské stěny – povstalecké tapety v každém domě

Obsah

  • Koncepce Rebel Stěny
  • Vytváření tapety rebelů: historie a technologie
  • Design a sbírky Rebel Stěny - pro každou chuť
  • Fotografie rebelských stěn

Co je moderní dům? Jedná se o pohodlí, komfort, ergonomii a, co je nejdůležitější, styl. To, co zdůrazňuje individuitu nájemce, ukazuje jeho chuť, preference, koníčky a dokonce životní koncept.

Rebelské stěny vnitřní obrázek

Mezi různorodými dekoračními materiály, které mohou vytvořit styl ubytování, Tapety zaujímají vedoucí pozici, protože je nutné je aplikovat pouze stěny - jako celek interiéru pak se to změní. A dnes je spousta firem, které vyrábějí tapety na fotkách, které nabízejí produkty pro každý vkus.

R11721 - Water Wolrd

Švédská společnost Rebelské zdi vyniká v této sérii, je jedním z inovátorů při vytváření jedinečného designu fotografických tapet. Navzdory mnoha odvážným a jasným rozhodnutím budou jejich sbírky vyhovovat jak konzervativním, tak romantickým zákazníkům. Kromě řady sbírek a výrobků vysoké kvality nabízí společnost Rebel Walls jako společnost s vlastní historií a speciální vize mimořádné stylistické řešení a jedinečný přístup ke každému klientovi.

R10591 - Magnolia

R13421_Rebel-stěny-4-obraz-2

Koncepce Rebel Stěny

Anglické slovo "Rebel", založené švédskou společností, znamená nejen "vzpouru", ale svobodu ve všech projevech. Věří tomu tapety Není to jen prvek dekorace, ale čisté plátno, na kterém můžete něco vytvořit. Jedná se o svobodu designových řešení, která rozlišuje tapety Rebelské stěny. Celý proces tvorby jedinečných tapet podléhá tomuto konceptu - od vytvoření prvního náčrtu ke spolupráci se zákazníky.

R11521 - vrásčitý papír

Kromě neustále se měnících obytných prostor se společnost snaží zlepšit společnost převodem prostředků na stavební fond Habitat for Humanity. Úkolem rebelských stěn je maximálně zlepšit a diverzifikovat životy lidí, i když skromně - zdobí interiéry. Ale pro tvůrce společnosti, design obytných prostor je také způsob, jak rozšířit hranice krásné estetické chuti. Celá koncepce Rebelských zdí je postavena na odvaze a svobodě projevu, jak říkají tvůrci značky: "Můžete dělat cokoli, protože je to jen tapeta!"

R13461_Rebel-stěny-4-obrázek-3

R10451 - Venezia

Vytváření tapety rebelů: historie a technologie

Rebelské stěny jsou skutečně rodinné podnikání, kde všechny procesy pohltily zkušenosti slavného dědečka Folke, který pracoval v tapetárně v roce 1920, a zakladatelů značky Irene a Christophera, kteří se setkali v roce 1995. Po obdržení základů práce v továrně na tapety Småland v Nässjö, tvůrci rebelových stěn již věděli přesně, jaký bude jejich výrobek. Debugged production, soudržný tým a autorský design, odrážející touhu změnit svět kolem nás - to je koncept a základ Rebelských stěn.

R13332_Rebel-stěny-4-obrázek-3

Výroba fotografických tapet značky se provádí pomocí moderních digitálních tiskových strojů. Tato metoda se liší od tradiční a umožňuje vám pečlivěji zobrazovat všechny detaily kompozice, takže návrháři společnosti se neomezují pouze na šablony nebo barevná paleta.

R10511 - dřevořez, design

R10101 - listnatý les

Počítačové vybavení továrny je určeno pro výrobu tapet a provádí proud objednávek v reálném čase. Proto zákazníci zaručují rychlé a rychlé dodací lhůty spolu s vysoce kvalitními produkty. V designu studio Rebel Walls, tvůrci nemají žádné omezení, jen svobodu vytvářet. Všechny sbírky značky jsou výsledkem práce pravidelných a pozvaných designérů, kteří se snažili realizovat všechny odvážné myšlenky a přání zákazníků.

Rebelské stěny vnitřní obrázek

Rebelské stěny vnitřní obrázek

Tapety Rebelské stěny jsou vyráběny na netkané bázi nejvyšší evropské jakosti. Horní vrstva papíru je vyztužena nylonovými vlákny, které výrobku dodávají vyšší pevnost. Také Tapety ze zdi Rebelů velmi jednoduše lepidlo - lepidlo jít k nim v celé sadě, stačí dát na zeď, a po - opravit tapetu.

R11871 - Cityscape

Všechny tapety od švédské společnosti jsou omyvatelné - mohou být podrobeny mokrému čištění bez obav z poškození výrobku. Technologie pro vytváření fotografických stěn Rebelské stěny je také zaměřena na zachování barvy pod vlivem vnějších faktorů - teploty a slunečního světla. Výrobky proto neztrácejí, ale prosím jejich barvy.

R13521_Rebel-stěny-4-obraz-2

Design a sbírky Rebel Stěny - pro každou chuť

Svoboda sebereflexe v rebelských stěnách se projevuje především v designu. Zde si můžete vyzvednout neuvěřitelně avantgardní řešení, na které se budou smířit jen ti nejodvážnější zákazníci. Současně se však mnoho sbírek dokonale hodí klasický tradiční interiéry.

Rebel-stěny-R13122_image2

S obecným duchem vzpoury je vše velmi dostupné - všechny sbírky jsou shromažďovány v několika kategoriích, vhodných pro výběr. Také, pokud zákazníci nemají čas na kontrolu všech kategorií a skupin sbírek, můžete se poradit s odborníky Rebel Walls, kteří si vyberou možnosti na základě osobních preferencí.

Rebel-stěny-R13142_image2

Takže v sortimentu společnosti je tapeta rozdělena do několika skupin - podle stylových řešení, barev, designových kolekcí. To je děláno pro všeobecné pohodlí při výběru fotografických tapet. Proto zákazníci nebudou trávit dlouhé hodiny při pohledu na všechny sbírky v katalogu.

Rebelské stěny vnitřní obrázek

Pokud je celý návrh projektu bydlení připraven a potřebujete vybrat tapetu pro zvolený barevný rozsah, měli byste procházet sbírky, seskupené různými gama grafikami, terakotou, zelená a další. To je velmi dobré řešení pro návrháře a dekoratéry interiéru, ale samozřejmě vhodné pro všechny zákazníky. Koneckonců, každý má oblíbenou barvu!

R10761 - Du Globe Terres

R12232 - Harlekýn, modrá

Ale mnoho zákazníků se snaží najít jedinečné Tapety, a po sestavení kompozice kolem tohoto jasného přízvuku. V tomto případě stojí za zvážení stylové řešení od stěn Rebelů. Stačí: Povrchy, příroda, botanika, ročník, beton, strom, umění, geometrie, město, cestování, mapy a typografie . Každý ze stylů zdůrazní identitu interiéru. Díky vhodným barevným řešením se kolekce vzájemně propojují, což vám umožňuje vybrat si různé skladby z Rebelských stěn pro téměř všechny místnosti v dům.

R13681_Rebel-stěny-obrázek-2

R11901 - Vlak

Pro byty v minimalistický a Skandinávský stylové styly "Příroda" a "Botanika" jsou perfektní. Makrofotografie listů a listů rostlin, obecné kompozice kytic se stanou silným přízvukem v klidném světle interiéru. Takové kompozice budou také ideální dítě a ložnic v klasickém stylu.

R12201 - listy

Rebel-Walls-R12961_image2

R13451_Rebel-stěny-4-obraz-2

Pro přívržence retro styly z poloviny dvacátého století, stylové řešení Vintage a umění jsou perfektní. Foto nástěnné malby s obrazem starých knih, rádiem a grafickými malbami podobnými dělám pop art, dokonale znovu vytvořit správnou atmosféru.

R11501 - Rádio

R12121 - Butterfly Letter

Rebelské stěny vnitřní obrázek

Pro moderní interiér, zdobený zářivě a trochu eklektický, tapetový styl "City" a "Travel". Obrovské obrazy megacities budou vizuálně vytvářet další rozměry uvnitř místnosti, přitahující pohledy.

R10421 - dálnice

R10661 - Paříž

Fanoušci klasičtějších řešení by měli zvolit směry stylu "Plochy" a "Mapy". Sbírky shromážděné v této skupině budou co nejvíce karet, které visely v kancelářích Churchilla a Darwina, a to slavnostně a seriózně.

R10771 - mapa světa

R12781 - betonové mříže

Pro mladé umělce, studenty a prosté snílky jsou tapety ze sbírek skupin "Typografie" a "Geometrie" perfektní. Odvážný a jasný interiér zvýrazní působivý plakáty a novinové výstřižky, geometrické plátna. Zejména takové tapety z rebelských stěn se dokonale hodí do interiéru obrovského studio apartmány.

R12311 - Fraktální

R12262 - Gumová razítka

U bytů zdobených etno-styly je třeba vybrat tapety ze skupin "Beton", "Strom" a "Povrchy". Makrofotografie bambus povlaky nebo dřevěné panely, charakteristické pro styl provence, - to je základ budoucího interiéru.

R13181 - Zámecká zahrada

R11821 - Bambus

Autorské kolekce rebelských stěn jsou vyrobeny nejlepšími evropskými a světovými designéry a fotografy, kteří svým dílem přinášejí do každého interiéru nové barvy. Takže zde jsou kolekce velkých výtisků pro interiéry, kompletně vytvořené ručně. Oba jsou abstraktní náčrtky a zcela tradiční květinové kompozice natřené barvami.

R12231 - Harlekýn, červená

Dalšími sbírkami jsou fotografie a trojrozměrné fotografie průmyslových objektů - mostů a mrakodrapy, kteří se pokusí objevit jedinečnou krásu v každodenním životě. Navzdory skutečnosti, že většina autorských sbírek Rebel Walls je plná barvy, existuje několik zcela monochromních, které se vejdou do přísného moderního interiéru.

R12901 - Industriel Urban Farm L.A.

Ale nejpozoruhodnější vlastností tapety z rebelských stěn je příležitost pro každého zákazníka, aby vytvořil svůj vlastní jedinečný vzor a kompozici. Snímky nebo osobní výkres můžete naskenovat sami nebo pomocí odborníků Rebel Walls a poté upravit nebo zvětšit obrázek. Může to být absolutně všechno - rodinné fotografie z dovolené, oblíbených míst, obrázek, napsaný milovaným člověkem ... Taková jedinečná příležitost přinese jedinečné autentické poznámky do atmosféry domova, což je opravdu osobní.

Rebel_Walls_ (76)

Veškeré fáze procesu tvorby jedinečné tapety z náčrtu klienta jsou pečlivě kontrolovány zaměstnanci společnosti Rebel Walls, kteří radí a pomáhají vytvářet nové světlé plátno. Také, pokud chce klient na tapetu vidět konkrétní fotografii, specialisté společnosti budou kontaktovat fotografické agentury, které vám poskytnou obrovské množství různých obrázků, ze kterých si můžete vybrat.

R50803 - Otevřete svou mysl a raději

Mnoho sbírek Rebelských stěn je nasycených sebestačně složitými kompozicemi a pro jejich lepší porozumění odborníci doporučují kombinovat je s jednodušším nábytek a zbavené světlých dekorů.

Rebel-Walls-R13231_image3

R10781 - Union Jack

I když to není pravidlo, ale jen rada. Koneckonců, v Rebelské zdi porušují pravidla - část vize a celkový koncept společnosti. Nyní nemusíte viset obrazy Van Gogha nebo Matisse, abyste hosty překvapili. S tapetami ze stěn Rebelů se každá místnost stane předmětem obdivu a pozornosti.

Rebelské zdi - fotografie

Loading...