Závěsné WC se sedačkou s mikroobjíždí: přehled konstrukce a její výhody

Krásná vnitřní hygienická místnost ve stylu podkroví

Interiér hygienické místnosti v půdním stylu

Takový design toalety byl v poslední době aplikován v naší zemi. Často se nachází v nákupních a sportovních centrech, ale instalace tohoto modelu je přínosná a výhodná v bytech a bytech. Existují různé modely a konfigurace těchto produktů. Mají dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc tato možnost zabere malý prostor, protože nádrž je instalována ve zdi. Mísa Nemá nohu, která nepojímá strukturu, která vám umožňuje umístit podlahové krytiny pod toaletní mísa.

 • Strukturální prvky 
 • Výhody
 • Společné mylné představy
 • Další funkce
 • Výhody a nevýhody systému
 • Jak si vybrat?
Skandinávský styl v designu toalety

Skandinávský styl v designu toalety

Strukturální prvky

Na libovolném vhodném místě pro použití je nainstalován kovový rám. Nejčastěji se jedná o stěnu, na které se nacházejí komunikační sítě, ale nejedná se o axiom.

Poradenství! Hlavním důvodem je najít místo k instalaci odtokové nádrže. Mělo by to být nika ve zdi asi 25 centimetrů, ve kterých pro septa skrýt nádrž. Kromě sádrokartonu lze použít i jiný materiál.

Mramorová dekorace stěn a podlahy koupelny, kombinovaná s toaletou

Mramorová dekorace stěn a podlahy koupelny, kombinovaná s toaletou

Závěsné WC je velmi stylové

Závěsné WC je velmi stylové

K poznámce! Nádrž je upevněna na čtyři spojovací prvky (dva na stěnu a dva na podlahu). Tímto způsobem můžete nastavit výšku. Nádoba je vyráběna nejčastěji z plastu a může mít různé objemy - od 3 do 9 litrů. Hadice ze soupravy pomáhají rychle instalovat toaletu.

Schéma instalace závěsné toaletní mísy

Schéma instalace závěsné toaletní mísy

Montáž rámu a odtokového sudu

Montáž rámu a odtokového sudu

Výhody modelu zavěšení

Tento produkt vypadá dobře malá koupelna nebo toaleta, protože vizuálně zvětší oblast. Vhodná je řada návrhových řešení toalety v každém interiéru koupelny.

Dalším plusem je snížení hluku během srážení vody. Péče a údržba toalety nepotřebuje mnoho času a úsilí. Speciální povlak zabraňuje usazování vodního kamene vytvořen a rez, jako vodní kanalizace rychle a nezůstane na povrchu.

Společné mylné představy mezi spotřebiteli 

 • Častěji lidé, kteří mají nadváhu, pochybují, že taková konstrukce přežije. Toto je podvod, který nemá žádný základ.

Informace! Kovový rám poskytuje spolehlivé a pevné připevnění ke stěně a výrobci zaručují, že výrobek vydrží až do hmotnosti 400 kg.

Dlaždice s 3D vzorem

Dlaždice s 3D vzorem

 • Druhým chybným názorem je předpoklad, že v případě poruchy bude nutné demontovat dlaždice, aby se dostali k mechanismu. Cvičení říká opak: přístup do nádrže je jednoduchý a žádný mechanismus není obtížný.
 • Dalším nesprávným pojetím je, že je obtížné najít na trhu součásti a potřebné součásti. Nejedná se však o to, že jsou dodávány všechny potřebné díly a na trhu sanitární keramiky je snadné koupit náhradní díly pro výměnu.
Toaletní mísa bez sprchy má mnoho výhod oproti klasickým modelům

Toaletní mísa bez sprchy má mnoho výhod oproti klasickým modelům

Toaletní mísa Inspire Black

Závěsné WC Inspire Black

 • Dalším mýtem jsou vysoké náklady na zboží této skupiny. Cena závisí na zvoleném instalačním systému a na výrobci výrobku.

Mezi nedostatky lze považovat potřebu vyhledávání výklenky k namontování nádrže. Přívod vody se nejlépe provádí flexibilní hadicí, ale trubicí, protože bude odolná.

Další funkce

Pro zajištění snadné obsluhy pomocí různých konstrukčních krytů, z nichž jeden se nazývá zvedák. Jedná se o systém, který zajišťuje tichý zvedání a spouštění krytu. Tento vynález umožňuje nejen zbavit se nepříjemného zvuku padající víčka, ale nedávají k jejímu prasknutí či forma štípané klempířské práce.

Při nepřítomnosti ráfku voda opouští rychlý proud, který důkladně protéká hladkým povrchem bez dalších prostředků

Při nepřítomnosti ráfku voda opouští rychlý proud, který důkladně protéká hladkým povrchem bez dalších prostředků

Poradenství! Pro rodiny s dětmi je nutné takové místo zakoupit s mikro-vlekem, protože děti se často zraní v důsledku ostré spouštění víka.

Princip tohoto mechanismu připomíná dveře bližší, ale má menší rozměry. Moderní trh nabízí toalety, které jsou vybaveny takovými systémy.

Výhody a nevýhody systému microlift

Tento návrh má řadu výhod:

 1. díky mikropáskovému zavěšení je víko hladce uzavřeno a povlak zůstává bez třísek a škrábanců;
 2. doba používání takového sedadla je mnohem delší;
 3. klidné fungování je výhodné v noci, kdy ostatní spí;
 4. v případě automatického ovládání se víko nezávisle zvedne a spadne. Tato funkce má pouze drahé možnosti, které jsou vybaveny senzory reagující na pohyb;
 5. Instalace je jednoduchá a netrvá dlouho.

Dřevo v interiéru toalety vypadá velmi stylově

Dřevo v interiéru toalety vypadá velmi stylově

Černobílý interiér hygienické místnosti

Černobílý interiér hygienické místnosti

Nevýhody mikroprocesu mohou zahrnovat:

 1. systém neumožňuje v případě potřeby rychle uzavřít kryt;
 2. pokud vynaložíte úsilí, můžete mechanismus přerušit;
 3. těžké opravit;
 4. při demontáži systému je snadné poškodit vnitřní části;
 5. Při montáži byste si měli pečlivě přečíst pokyny.
Koupelna s panoramatickými okny

Koupelna s panoramatickými okny

Jak si vybrat sedadlo s mikroobvodem?

 • Chcete-li správně vybrat víko, musíte měřit rozměry toaletní misky. Jsou zapsány na záruční kartě nebo můžete provést měření sami (určit délku a šířku toaletní misky).

Poradenství! Měření vzdálenosti mezi spojovacími prvky to nestojí za to, je to vždy standardní. Je třeba si uvědomit, že obal se týká zboží, které nelze vyměnit, takže potřebujete znát přesnou velikost. K nákupu levných výrobků také stojí za to, protože nejčastěji jde o zboží špatné kvality.

 • Při výběru výrobků věnujte pozornost kvalitě výroby spojovacích prostředků a záruční době zboží. Nezapomeňte na vnější design toalety, musí se vejít do interiéru místnosti. Na trhu se nabízejí místa s doplňkovými funkcemi samočistícího, vytápění, aromatizace vzduchu.
Vodovodní armatury by neměly být pouze pohodlné, ale také dokonale zapadají do vašeho interiéru

Instalace zařízení by měla být nejen pohodlná, ale dokonale zapadají do interiéru

Koupit závěsné WC s mikro-zvedací sedadlo může být ve specializované prodejně sanitární keramiky nebo na internetu. Na webu si můžete prohlédnout zboží, přečíst jeho popis a koupit za hotovost nebo bezhotovostní vypořádání s dodáním na správnou adresu.

Loading...